fbpx
Sokolská 1365, 460 01 Liberec

Kontakt

Mobil: +420 604 251 672
Sídlo:
Sokolská 1365, 460 01 Liberec
E-mail: hakova@akhakova.cz

Budova, v níž sídlí naše advokátní kancelář, se nachází v centru Liberce poblíž sídla Krajské vědecké knihovny v Liberci a nově postavené budovy Avicena. Vchod do budovy je z jejího levého boku. Kancelář se nachází v 1. patře nalevo od výtahu. Pro parkování vozidla mohou klienti využít veřejné parkoviště nacházející se přímo naproti budově, ve které naše advokátní kancelář sídlí, popř. i v Krajské vědecké knihovně Liberec. Po předchozí dohodě lze sjednat schůzku i mimo advokátní kancelář.

ID datové schránky: 4afr2ve
ČAK: 18472
IČO: 075 47 277
Ivana Háková

Ivana Háková

Advokátka

Telefon: +420 604 251 672
Email: hakova@akhakova.cz

Kancelář - Liberec

Veškeré informace o obchodních partnerech a klientech jsou shromažďovány a uchovávány v souladu s právním řádem České republiky, unijními předpisy (zejména GDPR) a stavovskými předpisy (zejména se zásadou advokátní mlčenlivosti), přičemž takto získané údaje jsou zpracovávány výhradně za účelem poskytování právních služeb, a to v rozsahu nutném pro splnění účelu, k němuž byly shromážděny. V případě jakýchkoliv dotazů k této problematice nás můžete kontaktovat na e-mail: hakova@akhakova.cz.

Upozornění ohledně mimosoudního řešení spotřebitelských sporů -  spory vzniklé mezi spotřebitelem a advokátem je možné řešit prostřednictvím České advokátní komory, která je orgánem pro mimosoudní řešení sporů (další informace naleznete na www.cak.cz).

Mgr. Ivana Háková, advokátní kancelář © 2019 všechna práva vyhrazena

Scroll to top